Regały wysokiego składowania - WDX

Regały wysokiego składowania

WDX S.A. to lider zintegrowanych rozwiązań magazynowych. Jesteśmy wiodącym producentem regałów wysokiego składowania oraz wyłącznym dystrybutorem wózków magazynowych marki Crown w Polsce.

Systemy logistyczne oparte na regałach wysokiego składowania i wózkach z podnoszoną kabiną operatora Crown TSP to jedno z naszych flagowych rozwiązań. Zaufało nam wiele polskich i zagranicznych przedsiębiorstw – zapewniamy wizyty referencyjne.

Regały wysokiego składowania i wózki systemowe VNA

Regały wysokiego składowania i wózki magazynowe VNA (Very Narrow Aisle) to rozwiązanie szczególnie polecane wszędzie tam, gdzie liczy się maksymalne wykorzystanie przestrzeni oraz optymalizacja szybkości procesów.

Crown TSP gwarantuje sprawną realizację zadań, nawet przy obsłudze bardzo zróżnicowanych i nietypowych ładunków. Ten wózek magazynowy jest dedykowany zarówno do kompletacji jak i do składowania całych palet w regałach.

Wydajność serii TSP definiują takie parametry jak: maksymalna wysokość podnoszenia (powyżej 17 metrów), cały szereg rozwiązań zwiększających produktywność operatora (m.in. sterowanie w podłokietnikach, mobilny i wygodny fotel, unikalna ergonomia), system automatycznego wyboru optymalnej ścieżki do miejsca magazynowania czy też charakterystyczna dla marki Crown trwałość i solidność konstrukcji.

Wózki systemowe Crown mogą pracować w bardzo wąskich korytarzach roboczych – o szerokości od 165 cm. Montaż regałów wysokiego składowania pozwala zredukować ograniczenia przestrzenne przy jednoczesnym zapewnieniu dostępu do każdej jednostki paletowej.

Bogaty pakiet modyfikacji oraz wyposażenia dodatkowego sprawia, że na regałach magazynowych produkowanych przez WDX S.A. można składować praktycznie każdy rodzaj ładunku. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

Kompleksowe rozwiązania magazynowe

Marka Crown zajmuje szczególne miejsce w portfolio produktowym WDX S.A. Jako producent regałów i przenośników magazynowych z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku oraz dystrybutor wózków widłowych najwyższej jakości bierzemy pełną odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie wdrażanego systemu logistycznego.

Dzięki całościowemu spojrzeniu na proces inwestycyjny jesteśmy w stanie zapewnić minimalizację czasu i kosztów przedsięwzięcia. Posiadamy doświadczoną kadrę projektantów i konstruktorów specjalizujących się w kompleksowych rozwiązaniach magazynowych. Pozwala to na indywidualne podejście do potrzeb naszych partnerów, dogłębne przeanalizowanie specyfiki procesów i dobrze przygotowany, zoptymalizowany projekt.

Jeśli chcesz maksymalnie wykorzystać przestrzeń magazynową jednocześnie zwiększając wydajność pracy sprawdź szczegóły naszej oferty. Skontaktuj się z naszą Infolinią telefonicznie; +48 801 332 629 lub mailowo; info@wdx.pl. Zapraszamy do współpracy.