Realizacje - WDX

Realizacje

 • Realizacje

  Wózki podnośnikowe Doosan dla Grupy Döhler

  WDX S.A. dostarcza wózki podnośnikowe dla Döhler Polska. Grupa Döhler jest międzynarodowym producentem i dostawcą naturalnych składników, komponentów oraz zintegrowanych rozwiązań systemowych dla przemysłu spożywczego. To […]

  Zobacz więcej
 • Realizacje

  Przenośniki rolkowe o wysokości transportowej 80mm

  Przenośniki rolkowe lub inaczej wałkowe, umożliwiają sprawne przemieszczanie artykułów po wyznaczonych torach, umożliwiając tym samym ich sprawną migrację w obrębie przestrzeni obiektu. W zależności od wykorzystanych […]

  Zobacz więcej
 • Realizacje

  Regały wysokiego składowania i wózki Combilift dla Proma Poland

  Na zlecenie klienta z branży automotive, Proma Poland, eksperci WDX S.A. zaprojektowali i wdrożyli system magazynowy. Jego serce to regały wysokiego składowania i wózki przegubowe marki […]

  Zobacz więcej
 • Realizacje

  Wdrożenie systemu regałów przepływowych oraz regałów wysokiego składowania w firmie Sawex Foods

  Na potrzeby modernizacji przyprodukcyjnego magazynu firmy Sawex Foods. Eksperci WDX opracowali rozwiązanie oparte na dwóch strefach składowania. Pierwsza została wyposażona w regały przepływowe, znane na rynku […]

  Zobacz więcej
 • Realizacje

  Elektryczne wózki Crown w magazynie dystrybucyjnym firmy Zeta Pro Office

  Eksperci WDX zaprojektowali i wdrożyli kompleksowe rozwiązanie z zakresu logistyki magazynowej w firmie Zeta Pro Office S.A.. Zeta Pro Office działa na rynku od 1989 roku i specjalizuje się w sprzedaży papieru kserograficznego oraz artykułów biurowych. Magazyn dystrybucyjny firmy znajduje się w Chorzowie.

  Zobacz więcej
 • Realizacje

  Składowanie małych elementów – system magazynowy dla Phoenix Contact

  Działająca od 1923 roku firma Phoenix Contact jest dostawcą rozwiązań z zakresu elektrotechniki i automatyki przemysłowej. Phoenix Contact to oferta obejmująca ponad 60 tysięcy produktów znajdujących zastosowanie w wielu branżach, m.in. energetycznej, motoryzacyjnej i transportowej. W Polsce oprócz przedstawicielstwa handlowego, firma posiada zakład produkcyjny zlokalizowany w Nowym Tomyślu oraz magazyn mieszczący się we Wrocławskim Parku Biznesu.

  Zobacz więcej
 • Realizacje

  Regały wysokiego składowania i wózki Crown w magazynie dystrybucyjnym ASmet

  Na zlecenie wieloletniego Partnera, firmy ASmet, specjaliści WDX wyposażyli magazyn dystrybucyjny w system regałów wysokiego składowania obsługiwany przez wózki magazynowe marki Crown. Inwestycja została oddana do użytku na początku 2018 roku. Centrum Logistyczne ASmet obsługuje sieć punktów sprzedaży detalicznej na terenie całego kraju. Każdego dnia do klientów firmy ASmet trafiają najwyższej jakości elementy złączne, odlewy aluminiowe oraz galwaniczne powłoki cynkowe. Specyfika procesu logistycznego warunkowała kluczowe parametry wdrożenia - zapewnienie łatwego dostępu do składowanych towarów podczas procesu kompletacji przy maksymalnym wykorzystaniu powierzchni magazynu.

  Zobacz więcej
 • Realizacje

  Wielopoziomowa zabudowa magazynowa dla firmy Inter Cars S.A.

  Inter Cars S.A. to lider rynku dystrybucji części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma posiada 250 filii w kraju i 264 oddziały zagranicą. W 2013 roku powstał projekt, którego celem była budowa Centrum Logistycznego w Zakroczymiu.

  Zobacz więcej
 • Realizacje

  Regały wysokiego składowania i wózki systemowe Crown dla firmy z branży logistyki kontraktowej

  Eksperci WDX zaprojektowali i wdrożyli kompleksowe rozwiązanie magazynowe dla Grupy Logistycznej Rybexim, firmy obecnej na rynku od 1998 roku, właściciela marki Reslogistic. Jako lider sektora logistyki magazynowej w Polsce południowo-wschodniej Reslogistic obsługuje wiele wymagających procesów, począwszy od logistyki produkcji, poprzez branżę e-commerce, magazynowanie i dostawy do sieci handlowych, kończąc na wysoko wyspecjalizowanych projektach automotive. Sposób zagospodarowanie przestrzeni magazynowej zaproponowany przez WDX opiera się na regałach wysokiego składowania oraz wózkach systemowych Crown.

  Zobacz więcej
 • Realizacje

  Lancerto – centralny magazyn z antresolą i przenośnikiem

  Lancerto to polski producent męskiej odzieży formalnej. Nawiązując współpracę z WDX, celem firmy było znaczne podniesienie efektywności systemu składowania – maksymalizacja przestrzeni magazynowania, usprawnienie transportu towarów wewnątrz magazynu, a także integracja z systemem magazynowania, która motywowana była rozwojem sieci dystrybucji firmy w kanale tradycyjnym oraz e-commerce.

  Zobacz więcej
 • Realizacje

  EWAX – Regały magazynowe w systemie wielopoziomowym

  Ewax to firma z dwudziestoletnim doświadczeniem zajmująca się importem artykułów dekoracyjnych. W swojej ofercie posiadają artykuły wyposażenia wnętrz i ogrodów, w tym m.in.: porcelanę, ceramikę, tekstylia, lustra, obrazy i meble. WDX S.A. w 2014 roku zakończył montaż podestu obsługowego jednopoziomowego zbudowanego na konstrukcji regałów z pół-kamina na połowie powierzchni nowej hali firmy.

  Zobacz więcej
 • Realizacje

  Smurfit Kappa – przenośniki do kartonu

  Eksperci WDX dla oddziału Smurfit Kappa Polska w Drezdenku zaprojektowali, wyprodukowali i wdrożyli system przenośników paletowych. Firma Smurfit Kappa Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Smurfit Kappa Group – europejskiego lidera w dziedzinie produkcji papieru, tektury i opakowań.

  Zobacz więcej
 • Realizacje

  Firma z branży meblarskiej – wózek transferowy

  Na zlecenie klienta z branży meblarskiej eksperci Firmy WDX zaprojektowali i wdrożyli system transportu wewnętrznego płyt wiórowych, którego sercem są automatyczne wózki transferowe. Specyfika magazynowania towarów w branży meblarskiej wyniki przede wszystkim z wrażliwości przechowywanych produktów na wilgoć oraz zmiany temperatury.

  Zobacz więcej
 • Realizacje

  CYKORIA – instalacja przenośnikowa do palet

  Na zlecenie wieloletniego partnera, firmy Cykoria S.A., eksperci WDX wdrożyli magazynowy system transportowy. CYKORIA S.A. jest producentem koncentratów spożywczych, suszów warzyw i owoców, przypraw oraz mieszanek przyprawowych, a także suszu cykorii korzeniowej. Firma z siedzibą w Wierzchosławicach łączy ponad 130-letnią tradycję z nowoczesnością i sprawdzoną technologią oraz sprawnym zarządzaniem.

  Zobacz więcej
 • Realizacje

  Przenośniki do paczek w firmie Rol-Ryż Gdynia

  Firma Rol-ryż to zlokalizowany w gdyńskim porcie zakład, zajmujący się importem ziaren ryżu, jego obróbką, paczkowaniem oraz eksportem do sieci handlowych na terenie Europy.Rol-ryż to jeden z największych dostawców i importerów ryżu w Europie. Od początku współpracy z firmą Rol-ryż realizowaliśmy spójną strategię logistyczną. Magazyn firmy został wyposażony w system składowania i transportu wewnętrznego towaru oparty na systemie przenośnikowym.

  Zobacz więcej
 • Realizacje

  Przenośniki taśmowe w cukrowni Środa Wielkopolska

  Współpraca WDX S.A. z firmą Pfeifer&Langen, właścicielem marki DIAMANT, rozpoczęła się w 2004 roku. Od tego czasu dostarczyliśmy do cukrowni w Glinojecku, Gostyniu oraz Środzie Wielkopolskiej przenośniki taśmowe do materiałów sypkich; do cukru, wysłodków oraz do krajanki buraczanej. Cukrownia w Środzie Wielkopolskiej pełni rolę głównego centrum logistycznego spółki.

  Zobacz więcej