WDX Loader
PL

Przenośniki do paczek w firmie Rol-ryż Gdynia

Regały przepływowe i MRK, wózki widłowe Crown oraz zintegrowany system transportu kartonów i paczek wraz z automatyczną owijarką. Zobacz, jak funkcjonuje zakład firmy kompleksowo wyposażony przez WDX.

Zakres usług

Projekty logistyczne

Regały magazynowe

Transport przenośnikowy i automatyzacja

Wózki widłowe

Cykoria – instalacja przenośnikowa do palet

Wdrożenie w firmie Cykoria S.A. w Wierzchosławicach w województwie kujawsko-pomorskim. Linia do transportu palet o łącznej długości 241 m powstała w estakadzie łączącej halę produkcyjną z magazynową. Instalacja przenośnikowa, zastępując samochodowy transport towarów, zmieniła organizację pracy i w znaczący sposób podniosła jej wydajność.

Zakres usług

Transport przenośnikowy i automatyzacja

Smurfit-Kappa – przenośniki do kartonu

Wdrożenie w firmie Smurfit Kappa Polska Sp. z o.o. Oddział w Drezdenku. Procesy wykonywane przy pomocy wózków widłowych zostały zastąpione zautomatyzowaną instalacją przenośnikową. W efekcie uporządkowano proces przekazywania palet z produkcji do magazynu i poprawiono bezpieczeństwo w obszarze poruszania się operatorów maszyn.

Zakres usług

Transport przenośnikowy i automatyzacja

Ewax – regały magazynowe w systemie wielopoziomowym

Ewax to firma z dwudziestoletnim doświadczeniem zajmująca się importem artykułów dekoracyjnych. W swojej ofercie posiadają artykuły wyposażenia wnętrz i ogrodów, w tym m.in.: porcelanę, ceramikę, tekstylia, lustra, obrazy i meble. WDX S.A. w 2014 roku zakończył montaż podestu obsługowego jednopoziomowego zbudowanego na konstrukcji regałów z pół-kamina na połowie powierzchni nowej hali firmy. Dodatkowo do systemu […]

Zakres usług

Regały magazynowe

Zamknij