Combilift Straddle Carrier- wóz bramowy - WDX S.A.

WDX otrzymał główną nagrodę w rankingu Inicjator Innowacji 2018 organizowanym już czwarty raz przez Newsweek Polska
25 czerwca 2018
wozki widłowe i magazynowe serwis
Sieć serwisów wózków widłowych: przegląd usług i warunki umów serwisowych…
29 czerwca 2018

Combilift Straddle Carrier- wóz bramowy

Tak, jak obiecaliśmy, prezentujemy Wam Combilift Straddle Carrier – wóz bramowy, który w czwartek trafił do rąk naszego klienta. Jest to potężna maszyna stworzona do transportu betonowych elementów. Ma blisko 6 metrów długości, 7,7 metra szerokości, a jej wysokość sięga nawet 8 metrów. Została wyposażona w dwa trawersy, pozwalające na obracanie produktów w powietrzu. Ten tytan może udźwignąć ładunek do 35 ton.
Przypomnijmy, że Combilift Straddle Carrier stanowi ekonomiczniejszą alternatywę dla ciężkich wózków widłowych, podnośników lub dźwigów samojezdnych i zapewnia całkowitą niezależność podczas przenoszenia bardzo dużych, w pełni obciążonych kontenerów i ładunków ponadgabarytowych. Kluczową zaletą Combi-SC jest znacznie lżejsza masa własna w porównaniu do ciężkich wózków widłowych, zdolnych do podnoszenia porównywalnych ładunków. Zalet i przewag tej maszyny mamy znacznie więcej:
• Niskie zużycie paliwa (9 maksymalnie litrów na godzinę. Dla porównania ciężki wózek widłowy/reach stacker spala minimum 20 litrów na godzinę)
• 360° widoczność z kabiny kierowcy
• Ładunek przewożony w bezpieczniejszym położeniu niż przy pomocy ciężkich wózków widłowych/reach stackerów.
• Lepsza dostępność do kontenerów (mniejsza liczba przesuwów na pojemnik więcej zysku dla terminala).

//]]>