Wózki Combilift - WDX

Wózki Combilift

Wielokierunkowe wózki Combilift

W ciągu ostatnich 18 lat Combilift stał się uznanym światowym liderem na rynku przeładunku i transportu wewnętrznego długich ładunków. Jest to firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji wielokierunkowych wózków widłowych oraz wózkach bocznych. Combilift produkuje szeroką gamę zindywidualizowanych rozwiązań do przemieszczania towarów, z których wszystkie zostały zaprojektowane z myślą o bezpiecznym, nie wymagającym dużych przestrzeni i bardzo wydajnym transporcie długich i nieporęcznych ładunków. Combilift jest pierwszym na świecie wielokierunkowym wózkiem widłowym z napędem na wszystkie koła i silnikiem spalinowym. W rzeczywistości jest on połączeniem wózka widłowego i wózka bocznego załadunku. Jest bardzo zwrotnym, niezwykle bezpiecznym, ekonomicznym i wyjątkowo wydajnym rozwiązaniem.

Zdolność pracy wewnątrz i na zewnątrz, a także zastępowania kilku różnych rodzajów wózków widłowych pozwala usprawnić rozładunek i przeładunek towarów zarówno w magazynie, jak i wokół niego. To z kolei eliminuje dwukrotne przenoszenie ładunku, zwiększa prędkość roboczą, a w połączeniu ze zdolnością pracy w wąskich korytarzach przyczynia się do znacznego podniesienia wydajności.

Jeżeli jeszcze nie są Państwo przekonani i chcieliby Państwo poznać wszystkie zalety naszych rozwiązań zapraszamy do strony www.wozkicombilift.pl lub kontaktu z naszym doradcą, który pomoże zanalizować i ustalić właściwe rozwiązania dla Państwa biznesu!

Wózki wielokierunkowe

Możliwość wielokierunkowego poruszania się wózków Combilift oraz ich zdolność przeładunku zarówno długich, jak i krótkich towarów, zapewnia potencjalnym użytkownikom szeroki wachlarz możliwych zastosowań. Doskonale spełniają swoją rolę przy nietypowych ładunkach i towarach. Wózki wielokierunkowe Combilift to oszczędność kosztów transportu, a dzięki łatwości manewrowania również znaczne oszczędności powierzchni magazynowej.

Wózki bocznego załadunku

Boczne wózki widłowe Combilift przewożą przedmioty równolegle do kierunku jazdy i mają doskonałe parametry techniczne, co sprawia że są to urządzenia niezawodne i bezpieczne w użyciu. Doskonale sprawdzające się przy przemieszczaniu długich ładunków o bardzo dużej masie, są wydajnymi i bardzo wygodnymi pojazdami do transportu towarów. Duża zwrotność tych wózków sprawia, że bez trudu poruszają się w korytarzach roboczych (AST) oraz przejazdach lub bramach o małej szerokości.

Wozy bramowe

Combilift eliminuje potrzebę wielokrotnego przeładunku towarów dzięki możliwości łatwego manewrowania podczas przejeżdżania przez bramy, których szerokość jest naprawdę nieduża i tylko „minimalnie” przewyższa szerokość transportowanego ładunku. Skutkuje to mniejszą ilością przypadków uszkodzenia produktu i bezpieczniejszym przeładunkiem oraz transportem, a także eliminuje potrzebę stosowania szerokich bram czy przenośników.

Wózki wewnątrzmagazynowe

Wózki wewnątrzmagazynowe Combilift potrafią zastąpić kilka różnych rodzajów wózków widłowych, co pozwala usprawnić rozładunek i przeładunek towarów w magazynie, jak i wokół niego. To z kolei eliminuje dwukrotne przenoszenie ładunku, zwiększa prędkość roboczą, a w połączeniu ze zdolnością pracy w wąskich korytarzach przyczynia się do znacznego podniesienia wydajności.

Wybrani klienci