KarieraSpecjalista ds. logistyki

WDX S.A., firma produkująca nowoczesne systemy składowania i transportu magazynowego,                     w związku z dynamicznym rozwojem oraz podążaniem za trendami INDUSTRY 4.0 poszukuje pracowników do działu badawczo rozwojowego w zakładzie produkcyjnym w Zgierzu k. Łodzi kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. logistyki
Miejsce pracy: Zgierz

Oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Program wdrożenia, zapewniający szybką adaptację w miejscu pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach, konferencjach branżowych.

Zakres obowiązków

  • Nadzór nad procesem realizacji zamówienia.
  • Współpraca z kluczowymi dostawcami, agencjami celnymi, klientami firmy.
  • Organizacja transportu drogowego i morskiego.
  • Rozpatrywanie reklamacji.
  • Tworzenie dokumentów magazynowych, rozliczanie dostaw, wystawianie faktur sprzedaży.
  • Bieżąca współpraca z działem sprzedaży, produkcji, serwisu, księgowości.

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe.
  • Dobra znajomość MS Excel.
  • Znajomość zagadnień gospodarki magazynowej oraz zasad transportu międzynarodowego.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2 – warunek konieczny (praca w międzynarodowym środowisku).
  • Posiadanie podstawowej wiedzy branżowej, logistycznej.
  • Atutem będzie doświadczenie w pracy w logistyce, jak również praca w systemie klasy ERP.