KarieraSpecjalista ds. jakości

WDX S.A., spółka produkująca systemy regałowe, automatykę oraz przenośniki magazynowe, wyłączny dystrybutor wózków magazynowych CROWN w Polsce, autoryzowany dystrybutor wózków widłowych DOOSAN oraz wózków wielokierunkowych COMBILIFT poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. jakości
miejsce pracy: Zgierz

Oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • pakiet socjalny (pakiet medyczny, dofinansowanie wypoczynku, bony świąteczne),
  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole.

Zakres obowiązków

  • Opracowanie planów kontroli surowców, wyrobów gotowych, komponentów produkcji w toku i towarów handlowych.
  • Realizacja procesu kontroli jakości wg planów kontroli.
  • Nadzór nad wykonywanymi pomiarami w trakcie produkcji w gniazdach obróbczych.
  • Wykonywanie podstawowych prób wytrzymałościowych dla surowców i materiałów.
  • Wykonywanie audytów wyrobu gotowego.
  • Udział w rozstrzyganiu reklamacji wyrobów niezgodnych.
  • Analizy produkcji niezgodnej wraz z definiowaniem działań naprawczych.
  • Dokumentowania wyników kontroli w systemie ERP i w dokumentacji systemu zarządzania jakością.
  • Nadzór na urządzeniami kontrolno-pomiarowymi.
  • Odbiór wyrobów u kooperantów (doraźne wyjazdy służbowe).
  • Współpraca z działem konstrukcyjnym i technologicznym.

  • Wykształcenie min. średnie techniczne, profil mechaniczny.
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, podstaw metrologii oraz technologii obróbki stali.
  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi.
  • Praktycznej znajomości narzędzi systemowych w zakresie zarządzania jakością.
  • Umiejętności analitycznego podejścia oraz pracy z dużą liczbą danych.
  • Znajomość zasad tworzenia dokumentacji dotyczącej prowadzenia procesu kontroli jakości.
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dodatkowe atuty kandydata:
  • znajomość obsługi maszyny do badań niszczących.
  • Znajomość zasad kontroli robót spawalniczych – uprawnienia VT.
  • Znajomość zasad kontroli powłok lakierniczych.

Rozumiem