KarieraSpecjalista ds. jakości (zakład produkcji stalowej)

WDX S.A., spółka produkująca systemy regałowe, automatykę oraz przenośniki magazynowe, wyłączny dystrybutor wózków magazynowych CROWN w Polsce, autoryzowany dystrybutor wózków widłowych DOOSAN oraz wózków wielokierunkowych COMBILIFT poszukuje do Zakładu Produkcyjnego w Zgierzu kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. kontroli jakości (zakład produkcji stalowej)
Miejsce pracy: Zgierz

Oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Możliwość rozwoju (profesjonalne szkolenia tematyczne).

Zakres obowiązków

  • Odbiór jakościowy surowców i materiałów do produkcji (dostawy).
  • Wykonywanie podstawowych prób wytrzymałościowych dla surowców i materiałów.
  • Odbiór jakościowy detali w toku produkcji.
  • Kontrola i dopuszczenia wyrobów w ramach produkcji seryjnej za zgodność z przyjętymi normami.
  • Wykonywanie pomiarów podstawowymi narzędziami pomiarowymi.
  • Wykonywanie audytów wyrobu gotowego.
  • Analizy produkcji niezgodnej wraz z definiowaniem działań naprawczych.
  • Dokumentowania wyników kontroli w systemie ERP i w dokumentacji systemu zarządzania jakością.
  • Nadzór na urządzeniami kontrolno-pomiarowymi.
  • Odbiór wyrobów u kooperantów (doraźne wyjazdy służbowe).
  • Współpraca z działem konstrukcyjnym i technologicznym.

  • Wykształcenie min. średnie techniczne, profil mechaniczny.
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, podstaw metrologii oraz technologii obróbki stali (obróbka plastyczna i skrawaniem).
  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi.
  • Praktycznej znajomości narzędzi w zakresie zarządzania jakością.
  • Umiejętności analitycznego podejścia oraz pracy z dużą liczbą danych.
  • Znajomość zasad tworzenia dokumentacji dotyczącej prowadzenia procesu kontroli jakości.
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dodatkowe atuty kandydata:
  • Znajomość obsługi maszyny do badań niszczących.
  • Znajomość zasad kontroli robót spawalniczych – uprawnienia VT.
  • Znajomość zasad kontroli powłok lakierniczych.

Rozumiem