KarieraSpecjalista ds. HR

WDX S.A., spółka produkująca systemy regałowe, automatykę oraz przenośniki magazynowe, wyłączny dystrybutor wózków magazynowych CROWN w Polsce, autoryzowany dystrybutor wózków widłowych DOOSAN oraz wózków wielokierunkowych COMBILIFT poszukuje do swojego Oddziału w Zgierzu kandydatów na stanowisko:
Specjalisty ds. personalnych
Miejsce pracy: Zgierz

Oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Zakres obowiązków

  • Rekrutacja i selekcja kandydatów. Samodzielne i kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne oraz produkcyjne.
  • Aktywne poszukiwanie i analizowanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów.
  • Współpraca z agencjami doradztwa personalnego w ramach realizowanych procesów rekrutacyjnych,
  • Tworzenie oraz publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych.
  • Organizowanie procesu związanego z zatrudnieniem nowych pracowników.
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji przebiegu zatrudnienia pracowników produkcyjnych.
  • Obsługa procesów zatrudniania, zmian warunków zatrudnienia, zwalniania.
  • Wsparcie raportowe i analityczne.
  • Aktywny udział w budowaniu wizerunku firmy, realizacja zadań związanych z Employer Branding.

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w systemie kadrowo-płacowym.
  • Umiejętność współpracy w zespole,
  • Samodzielność, rzetelność, skrupulatność, terminowość.
  • Wykształcenie wyższe – preferowane Zarządzanie Zasobami Ludzkimi,
  • Mile widziane:
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • praktyczna znajomość Prawa Pracy oraz zagadnień związanych z obszarem HRM.