KarieraOperator maszyn

WDX S.A., spółka produkująca systemy regałowe, automatykę oraz przenośniki magazynowe, wyłączny dystrybutor wózków magazynowych CROWN w Polsce, autoryzowany dystrybutor wózków widłowych DOOSAN oraz wózków wielokierunkowych COMBILIFT poszukuje kandydatów na stanowisko:
Operator maszyn
miejsce pracy: Zgierz

Oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Zakres obowiązków

  • Obsługiwanie maszyn produkcyjnych.
  • Zwracanie uwagi na jakość wytwarzanych produktów.
  • Dbanie o czystość stanowiska pracy.
  • Zajmowanie się konserwacją urządzeń oraz maszyn, w tym ustawianie parametrów.
  • Odczytywanie rysunków technicznych.
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.
  • Obsługa maszyn i urządzeń z zakresu technologii kablowych.
  • Kontrola jakości produktów.
  • Prowadzenie dokumentacji maszynowej.

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie minimum zawodowe.
  • Znajomość rysunku technicznego (maszynowego).
  • Umiejętność obsługi maszyn produkcyjnych.
  • Mile widziana umiejętność obsługi profilarki oraz doświadczenie w branży metalowej.

Rozumiem