KarieraMistrz zespołu na Wydziale Montażu (urządzeń mechanicznych)

WDX S.A., spółka produkująca systemy regałowe, automatykę oraz przenośniki magazynowe, wyłączny dystrybutor wózków magazynowych CROWN w Polsce, autoryzowany dystrybutor wózków widłowych DOOSAN oraz wózków wielokierunkowych COMBILIFT poszukuje kandydatów na stanowisko:
Mistrz zespołu na Wydziale Montażu
Miejsce pracy: Zgierz

Oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Zakres obowiązków

  • Kierowanie procesem montażu kompletacyjnego urządzeń mechanicznych oraz ich instalacją i rozruchem.
  • Nadzór inżynierski za zgodność wykonywanych prac i produktów z projektem konstrukcyjno-technologicznym.
  • Kierowanie pracą zespołu pracowników.
  • Monitoring efektywności, terminowości oraz jakości wykonywanych prac.

  • Wykształcenie inżynierskie (mechanik, elektromechanik, automatyka, elektryka).
  • Praktyczna umiejętność pracy w oparciu o dokumentację konstrukcyjno-technologiczną.
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników.