KarieraMenedżer projektów montażowych

WDX S.A., spółka produkująca systemy regałowe, automatykę oraz przenośniki magazynowe, wyłączny dystrybutor wózków magazynowych CROWN w Polsce, autoryzowany dystrybutor wózków widłowych DOOSAN oraz wózków wielokierunkowych COMBILIFT
Menedżer projektów montażowych
Miejsce pracy: Zgierz

Oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • jasną ścieżkę rozwoju i awansu,
  • udział w innowacyjnych projektach branżowych,
  • program wdrożenia, zapewniający szybką adaptację w miejscu pracy,
  • możliwość rozwoju (profesjonalne szkolenia),
  • pakiet socjalny (pakiet medyczny, dofinansowanie wypoczynku, bony świąteczne),
  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole.

Zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie montaży/instalowania maszyn i urządzeń wg. dokumentacji,
  • planowanie i terminowa realizacja prowadzonych montaży,
  • koordynacja prac brygad montażowych – na różnych obiektach,
  • kierowanie podległym zespołem monterów,
  • dobór odpowiednich zasobów do potrzeb wykonania zadań,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, PPOŻ, prawa pracy i zarządzeń obowiązujących w miejscach montażu,
  • rozliczanie czasu pracy podległego zespołu,
  • wypełnianie bieżącej dokumentacji w ramach obowiązującego w spółce systemu.

  • znajomość zagadnień z zakresu: montażu maszyn/urządzeń mechanicznych produkcji mechanicznej, kontroli jakości, instalacji pneumatycznych, elektrycznych,
  • wykształcenie techniczne – średnie lub wyższe (mechaniczne, elektrotechniczne, mechatronika),
  • staż pracy min 3 lata, w tym nim 2 lata na stanowiskach związanych z montażem lub serwisem maszyn/urządzeń technologicznych,
  • dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów głównie na terenie kraju,
  • praktyczna znajomość podstaw prawa pracy, przepisów BHP, P.Poż.,
  • dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu,
  • dobra znajomość rysunku technicznego i programów środowiska Auto-Cad,
  • prawo jazdy kat. B,
  • wskazane doświadczenie w kierowaniu zespołem Monterów,
  • znajomość jęz. angielskiego na poziomie minimum B1,
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu automatyki przemysłowej będzie dodatkowym atutem,
  • wskazane posiadanie uprawnień: SEP, kierowanie wózkami jezdniowymi (widłowymi), obsługa podestów roboczych.

Rozumiem