KarieraMechanik w Dziale utrzymania ruchu

WDX S.A., spółka produkująca systemy regałowe, automatykę oraz przenośniki magazynowe, wyłączny dystrybutor wózków magazynowych CROWN w Polsce, autoryzowany dystrybutor wózków widłowych DOOSAN oraz wózków wielokierunkowych COMBILIFT poszukuje kandydatów na stanowisko:
Mechanik w dziale utrzymania ruchu
miejsce pracy: Zgierz

Oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Zakres obowiązków

  • Bieżące usuwanie awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • wykonywanie okresowych przeglądów i konserwacji maszyn i linii produkcyjnych,
  • udział w instalacji nowych maszyn, modernizacji istniejących,
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne,
  • dbałość o dobrą organizację pracy i powierzone mienie.

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie o profilu mechanicznym.
  • Doświadczenie z zakresu hydrauliki siłowej oraz pneumatyki.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.