KarieraLogistyk produkcji

WDX S.A., spółka produkująca systemy regałowe, automatykę oraz przenośniki magazynowe, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Logistyk produkcji

miejsce pracy: Zgierz

Oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Zakres obowiązków

  • planowanie przepływów materiałowych oraz wyrobów gotowych pomiędzy wydziałami produkcyjnymi i magazynami, w tym:
  • opisywanie wyrobów gotowych schodzących z linii produkcyjnych.
  • Przyjmowanie, wydawanie i prowadzenie dokumentacji dotyczącej wyprodukowanych elementów oraz zamawianych materiałów.
  • Sporządzanie zamówień wewnętrznych na materiały, w oparciu o prognozy sprzedaży i bieżące plany produkcyjne.
  • Współpracę z działem logistyki i zakupów.
  • Praca z systemem IFS.
  • Sporządzanie niezbędnych zestawień, raportów.
  • Koordynacja codziennego zaopatrzenia linii produkcyjnych w materiały.
  • Monitoring poprawności zaopatrzenia linii produkcyjnych.
  • Aktywne działanie w przypadku braku części/nieprawidłowych części/materiałów.
  • Korygowanie, sprawdzanie danych w systemie IFS.

  • Wykształcenie kierunkowe (preferowane kierunki: logistyka, matematyka),
  • Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dobra organizacja pracy własnej.
  • Mile widziane: doświadczenie w pracy w systemie klasy ERP.