KarieraLider/brygadzista zmiany (lakiernia proszkowa)

Firma WDX S.A., lider w produkcji urządzeń transportu wewnętrznego i techniki magazynowej, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do zakładu produkcyjnego w Zgierzu osób                na stanowisko:

LIDER/BRYGADZISTA ZMIANY
(lakiernia proszkowa)
Miejsce pracy: Zgierz

Oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Zakres obowiązków

  • Kierowanie zespołem pracowników.
  • Realizacja zadań wynikających ze zleceń i planów produkcji.
  • Wykonywanie pomiarów procesu i wyrobów podstawowymi narzędziami pomiarowymi.
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu lakierownia (kontrola wskaźników, pomiary)
  • Dobór elementów systemu zawieszek do specyfiki detali.
  • Kontrola jakości powłok lakierniczych na wyrobach.
  • Koordynacja pracy między poszczególnymi stanowiskami.
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, PPoż, prawa pracy i zarządzeń wewnątrzzakładowych.
  • Rozliczanie czasu pracy podległego zespołu.
  • Raportowanie wykonania zleceń w oparciu o system ERP.
  • Zadania wynikające z bieżących potrzeb produkcyjnych i organizacyjnych.

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne lub z zarządzania produkcją,
  • staż pracy min 2 lata, wskazane doświadczenie w kierowaniu grupą pracowników,
  • znajomość zagadnień z zakresu zarządzania produkcją (planowanie, rozliczanie, optymalizacja, gospodarka magazynowa),
  • umiejętność organizacji pracy zespołu bieżącej i okresowej.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość następujących zagadnień:
  • technologii lakierowania proszkowego,
  • doświadczenie w zakresie obsługi automatycznych aplikacji lakierniczych,
  • znajomość zasad kontroli jakości powłok lakierniczych,
  • doświadczenie w obsłudze systemów klasy ERP.