Księgowy/a

Oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • pakiet socjalny (pakiet medyczny, dofinansowanie wypoczynku, bony świąteczne),
  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie amortyzacji, prowadzenie ewidencji inwestycji,
  • rozliczanie leasingów,
  • księgowanie faktur zakupu, wyciągów bankowych, kompensat, rezerw,
  • kontrola, uzgadnianie i rozliczanie kont księgowych,
  • udział w projektach wewnętrznych mających wpływ na procesy księgowe,
  • weryfikacja i bieżące księgowanie faktur zakupu krajowych i zagranicznych,
  • uzgadnianie rozrachunków,
  • sporządzanie wyceny bilansowej,
  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych,
  • przygotowywanie raportów.

Poszukiwane kompetencje

  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku księgowego/ej,
  • znajomość międzynarodowych standardów rachunkowych będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość programu Excel,
  • znajomość aktualnych przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego,
  • znajomość oprogramowania IFS, Dynamics będzie dodatkowym atutem.