KarieraKierownik zespołu montażu elektromechanicznego

WDX S.A., spółka produkująca systemy regałów wysokiego składowania, przenośniki transportowe, windy paletowe i innowacyjne urządzenia automatyzujące pracę w magazynach poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownika zespołu montażu elektromechanicznego
Miejsce pracy: Zgierz

Oferujemy

  • Umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie projektowo-produkcyjnej o ugruntowanej pozycji rynkowej i 26-letniej historii.

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie 10-15 osobowym zespołem pracowników.
  • Kierowanie procesem montażu produkcyjnego urządzeń elektromechanicznych, w tym modułów przenośników, przekazań kątowych, obrotnic, zrzutów, sorterów, wózków satelitarnych.
  • Nadzór inżynierski za zgodność wykonywanych prac i produktów z dokumentacją konstrukcyjno-technologiczną.
  • Pośredni nadzór nad realizacją kompletacji urządzeń w  linię transportową zgodnie z projektem instalacyjnym.
  • Monitoring efektywności, terminowości wykonywanych prac i jakości produktów.

  • Wykształcenie inżynierskie (mechatronika, mechanika, elektromechanika, automatyka i robotyka, elektryka lub inne odpowiednie do zajmowanego stanowiska).
  • Praktyczna umiejętność pracy w oparciu o dokumentację konstrukcyjno-technologiczną.
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników.