KarieraKierownik wydziału profilowania

WDX S.A., spółka produkująca systemy regałów wysokiego składowania, przenośniki transportowe, windy paletowe i innowacyjne urządzenia automatyzujące pracę w magazynach poszukuje kandydatów na stanowisko:
Kierownika wydziału profilowania
Miejsce pracy: Zgierz

Oferujemy

  • Umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie projektowo-produkcyjnej o ugruntowanej pozycji rynkowej i 26-letniej historii,

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie 30-osobowym zespołem pracowników na wydziale produkcji profili metalowych.
  • Kierowanie procesem produkcyjnym w pięciu automatycznych liniach profilujących: słupy, belki i diagonale systemu regałów wysokiego składowania, oraz liniami do produkcji półek blaszanych oraz półek z drutu zgrzewanego.
  • Nadzór inżynierski za zgodność wykonywanych prac z technologią produkcji i normami jakościowymi i efektywnościowymi.
  • Kierowanie realizacją zleceń produkcyjnych, przepływem surowca oraz ewidencją produkcji.
  • Monitoring efektywności i terminowości wykonywanych prac oraz wielkości odpadu produkcyjnego.

  • Wykształcenie inżynierskie odpowiednie do zajmowanego stanowiska (preferowane mechanika, obróbka metalu, elektromechanika).
  • Doświadczenie w pracy na produkcji z zastosowaniem maszyn do obróbki blachy w kręgach lub maszyn CNC.
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników.