KarieraKierownik działu logistyki realizacji zamówień i obsługi klienta

WDX S.A., spółka produkująca systemy regałowe, automatykę oraz przenośniki magazynowe, wyłączny dystrybutor wózków magazynowych CROWN w Polsce, autoryzowany dystrybutor wózków widłowych DOOSAN oraz wózków wielokierunkowych COMBILIFT poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownik działu logistyki realizacji zamówień i obsługi klienta
miejsce pracy: Zgierz

Oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie operacjami logistycznymi.
  • Zarządzanie działem spedycji, realizacji montaży przenośnikowych i regałowych oraz magazynu dystrybucyjnego.
  • Nadzór nad serwisem systemów przenośnikowych.
  • Koordynacja oraz analiza kosztowa reklamacji.
  • Nadzór nad harmonogramem przeglądów systemów regałowych i przenośnikowych oraz zamówieniami serwisowymi.
  • Zarządzanie gospodarką magazynową podległych magazynów.
  • Opracowanie i wdrożenie strategii dostaw do klienta.
  • Współpraca z dostawcami usług transportu.
  • Współpraca z usługodawcami i negocjowanie warunków w zakresie realizacji montażowych.
  • Nadzorowanie realizacji budżetu projektów.
  • Przygotowywanie raportów.
  • Współpraca z działem produkcji, zaopatrzenia oraz sprzedaży.
  • Udział we wdrożeniu systemu klasy ERP.

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (techniczne, inżynierskie, logistyczne).
  • Umiejętność zarządzania projektami.
  • Znajomość procesów logistycznych.
  • Znajomość rynku usług logistycznych.
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.
  • Znajomość dokumentacji spedycji krajowej oraz zagranicznej.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem minimum 5 osób.