KarieraKierownik lakiernik proszkowej

WDX S.A., spółka produkująca systemy regałowe, automatykę oraz przenośniki magazynowe, wyłączny dystrybutor wózków magazynowych CROWN w Polsce, autoryzowany dystrybutor wózków widłowych DOOSAN oraz wózków wielokierunkowych COMBILIFT poszukuje do Zakładu Produkcyjnego w Zgierzu kandydatów na stanowisko:
KIEROWNIK LAKIERNI PROSZKOWEJ
Miejsce pracy: Zgierz

Oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Możliwość rozwoju (profesjonalne szkolenia tematyczne).

Zakres obowiązków

  • Kierowanie zespołem pracowników wydziału lakierni.
  • Realizacja zadań wynikających ze zleceń i planów produkcji lakierni.
  • Nadzór i prowadzenie kontroli jakości procesu (mycie, suszenie, aplikacja proszku, polimeryzacja).
  • Wykonywanie pomiarów procesu i wyrobów podstawowymi narzędziami pomiarowymi.
  • Dobór zasobów technicznych do potrzeb technologii wykonania zleceń.
  • Inicjowanie rozwiązań podnoszących wydajność i efektywność produkcji lakierni.
  • Rozliczanie czasu pracy podległego zespołu.
  • Współpraca z działem konstrukcyjnym i technologicznym w zakresie dostosowania wyrobów do zasad lakierowania proszkowego.

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne.
  • Staż pracy min. 5 lat , w tym min. 2 lata na stanowiskach samodzielnych lub jako kierujący zespołem produkcji.
  • Praktyczna, potwierdzona doświadczeniem znajomość technologii lakierowania proszkowego.
  • Doświadczenie z systemem POWER&FREE.
  • Doświadczenie w zakresie obsługi automatycznych aplikacji lakierniczych – preferowany system GEMA.
  • Znajomość zasad kontroli jakości powłok lakierniczych.
  • Znajomość zagadnień z zakresu zarządzania produkcją (planowanie, rozliczanie, optymalizacja, gospodarka magazynowa).
  • Umiejętność definiowania celów i sposobów ich osiągnięcia.
  • Znajomość podstaw prawa pracy, przepisów BHP
  • Znajomość rysunku technicznego oraz programów środowiska A-Cad.
  • Wskazane posiadanie uprawnień: SEP.
  • Doświadczenie w obsłudze systemów klasy ERP.
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. B1.
  • Prawo jazdy kat. B.