KarieraKierownik Biura Projektowego

WDX S.A., spółka produkująca systemy regałowe, automatykę oraz przenośniki magazynowe, wyłączny dystrybutor wózków magazynowych CROWN w Polsce, autoryzowany dystrybutor wózków widłowych DOOSAN oraz wózków wielokierunkowych COMBILIFT poszukuje do Oddziału w Zgierzu kandydatów na stanowisko:

Kierownik biura projektowego
Miejsce pracy: Zgierz

Oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • program wdrożenia, zapewniający adaptację w miejscu pracy
  • pakiet socjalny (pakiet medyczny, dofinansowanie wypoczynku, bony świąteczne).

Zakres obowiązków

  • nadzorowanie prac projektowo-konstrukcyjno-technologicznych
  • współpraca z podległym zespołem i koordynowanie jego działań
  • wyznaczanie celów i nadawanie priorytetów
  • nadzorowanie postępów prac
  • bieżąca współpraca z działem produkcji

Poszukiwane kompetencje

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie zawodowe w projektowaniu
  • minimum 2-letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem projektowym i projektami
  • znajomość języka angielskiego (poziom min. B2).