KarieraInżynier sprzedaży systemów przenośników i automatyki magazynowej

WDX S.A., firma produkująca nowoczesne systemy składowania i transportu magazynowego, w związku z dynamicznym rozwojem oraz podążaniem za trendami INDUSTRY 4.0 poszukuje pracowników do działu badawczo rozwojowego w zakładzie produkcyjnym w Zgierzu k. Łodzi kandydatów na stanowisko:
Inżynier sprzedaży systemów przenośników i automatyki magazynowej

Miejsce pracy: Warszawa, Katowice/Mikołów, Poznań

Oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • program wdrożenia, zapewniający profesjonalne szkolenie i adaptację w miejscu pracy,
  • jasną ścieżkę rozwoju i awansu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe (adekwatne do umiejętności i doświadczenia),
  • wynagrodzenie zmienne bez limitu (uzależnione od osiąganych efektów),
  • pakiet socjalny (pakiet medyczny, dofinansowanie wypoczynku, bony świąteczne),
  • narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),
  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole,
  • elastyczne warunki związane z miejscem i czasem pracy.

Zakres obowiązków

  • przeprowadzanie analizy potrzeb i wymagań klienta względem aranżacji przestrzeni składowania i automatyzacji pracy, wielkości strumieni przepływu towarów w magazynie, parametrów ładunków, palet, kartonów i innych nośników transportowych,
  • projektowanie logistyczne potencjalnych rozwiązań przepływu towarów w magazynach dystrybucyjnych i e-commerce, w oparciu o oferowane przez WDX systemy transportu przenośnikowego i urządzenia automatyzujące pracę ( windy, sortery, bramki skanujące, wózki autonomiczne, systemy automatycznego załadunku Tirów itp. )
  • współpraca z Biurem Projektów WDX S.A. w obszarze doboru rozwiązań i wycen,
  • przygotowanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji i uzgodnień umownych z klientami,
  • monitoring przebiegu realizacji zawartych z klientem umów.

  • ukończone studia inżynierskie ( preferowane: mechanika, automatyka, robotyka, logistyka, mechatronika itp.),
  • komunikatywność – praca z klientem
  • kreatywność projektowa, umiejętność analitycznego i logicznego myślenia,
  • podstawowa umiejętność pracy w programie AutoCad,
  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kat. B.