KarieraInżynier serwisu

WDX S.A., spółka produkująca systemy regałowe, automatykę oraz przenośniki magazynowe, wyłączny dystrybutor wózków magazynowych CROWN w Polsce, autoryzowany dystrybutor wózków widłowych DOOSAN oraz wózków wielokierunkowych COMBILIFT poszukuje do nowo otwartego Centrum Serwisowego w Zgierzu k. Łodzi kandydatów na stanowisko:

Inżynier Serwisu
Miejsce pracy: Zgierz

Oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju (profesjonalne szkolenia tematyczne)
  • pakiet socjalny (pakiet medyczny, dofinansowanie wypoczynku, bony świąteczne)
  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole.

Zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie problemów technicznych i opracowywanie raportów diagnostycznych oraz poremontowych.
  • identyfikacja usterek na podstawie dokumentacji serwisowej.
  • Instalacje, przeglądy i naprawy podzespołów wózków widłowych.
  • Dostosowanie maszyn do wymogów klienta.
  • Diagnozowanie usterek na poziomie podzespołów oraz naprawa lub wymiana uszkodzonych elementów.
  • Testowanie poprawności działania urządzeń.
  • Współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi departamentami (R&D, Quality, Warranty) w celu rozwiązywania problemów technicznych.

  • wykształcenie wyższe techniczne – inżynier elektryk, inżynier elektronik, inżynier mechatronik,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność i umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w serwisie maszyn, samochodów lub w dziale utrzymania ruchu będzie dodatkowym atutem.