KarieraHydraulik

WDX S.A., firma projektująca i produkująca zautomatyzowane systemy transportu wewnętrznego ( przenośniki i windy do palet oraz pudełek, sortery, bramki skanujące, wózki autonomiczne typu shuttle, mover, systemy automatycznego załadunku naczep tirów i urządzenia do wspomagania prac magazynowych), w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:
Hydraulik
Miejsce pracy: Zgierz

Oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Zakres obowiązków

  • Montaż i naprawa instalacji hydraulicznych, grzewczych i wentylacyjnych.
  • Utrzymywanie w dobrym stanie instalacji sanitarnych w pomieszczeniach biurowych i produkcyjnych.
  • Obsługa nagrzewnic gazowych i oczyszczalni ścieków.
  • Dozór nad stacją sprężonego powietrza.

Poszukiwane kompetencje

  • Doświadczenie w zawodzie hydraulika.
  • Znajomość technicznego wykonania instalacji wod.-kan., grzewczych i wentylacyjnych.
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, uprawnienia do pracy na wysokości, inne świadectwa kwalifikacyjne.