KarieraGłówny Planista Produkcji

Opis ofertyWDX S.A., spółka produkująca systemy regałowe, automatykę oraz przenośniki magazynowe, wyłączny dystrybutor wózków magazynowych CROWN w Polsce, autoryzowany dystrybutor wózków widłowych DOOSAN oraz wózków wielokierunkowych COMBILIFT poszukuje kandydatów na stanowisko:
Główny Planista Produkcji
Miejsce pracy: Zgierz

Oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Zakres obowiązków

  • Tworzenie średniookresowych planów produkcji i ich uzgadnianie z jednostkami organizacyjnymi Spółki.
  • Podział zasobów produkcyjnych względem oddziałów, identyfikacja wąskich gardeł, budowa kalendarzy dostępności gniazd produkcyjnych.
  • Wyznaczanie fabrycznych terminów realizacji dla pozyskiwanych kontraktów.
  • Kontroling produkcyjny – realizacja KPI i norm.

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie wyższe: inżynier zarządzania produkcją.
  • Doświadczenie w obszarze planowania produkcji min. 2 lata.