KarieraDyrektor sprzedaży systemów przenośników i urządzeń do automatyzacji pracy w magazynach

WDX S.A., firma projektująca i produkująca zautomatyzowane systemy transportu wewnętrznego ( przenośniki i windy do palet oraz pudełek, sortery, bramki skanujące, wózki autonomiczne typu shuttle, mover, systemy automatycznego załadunku naczep tirów i urządzenia do wspomagania prac magazynowych), w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Dyrektora Sprzedaży jednostki biznesu AutMag (systemów przenośników i urządzeń automatyzujących pracę w magazynach)
Miejsce pracy: Zgierz

Oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej na kluczowym stanowisku w strukturze organizacyjne Spółki (Zarząd -1),
  • program wdrożenia, zapewniający profesjonalne szkolenie produktowe i adaptację w miejscu pracy,
  • jasną ścieżkę i kryteria awansu do grona Zarządu Spółki,
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe (adekwatne do umiejętności i doświadczenia),
  • wynagrodzenie zmienne (uzależnione od osiąganych KPI),
  • pakiet socjalny (pakiet medyczny, dofinansowanie wypoczynku, bony świąteczne),
  • narzędzia pracy (samochód służbowy klasy Ford Mondeo, laptop, telefon),
  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku,
  • elastyczne warunki związane z miejscem i czasem pracy.

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie całokształtem działalności projektowo-dystrybucyjnej Spółki w obszarze produktów AutMag, w tym; planowanie, organizowanie struktur projektowo-handlowych, kształtowanie dystrybucji, kierowanie aktywnościami sprzedażowymi i kontrolingiem wyników.
  • Realizacja strategicznego planu rozwoju Spółki w zarządzanym obszarze, w tym tworzenie podstaw szybszego wzrostu organicznego, koncentrowanie dystrybucji na produktach domeny strategicznej oraz wprowadzenie na rynek krajowy i zagraniczny nowych produktów linii Q.
  • Zarządzanie Biurem Projektów i komórką R&D.
  • Bezpośrednie zarządzanie dystrybucją produktów AutMag: kierowanie procesem sprzedaży, i aktywnościami zespołu inżynierów sprzedaż, udzielanie wsparcia merytorycznego i handlowego oraz negocjowanie warunków umów z klientami.

  • ukończone studia wyższe inżynierskie (preferowane: mechanika, automatyka, robotyka, logistyka, mechatronika, logistyka, zarządzanie produkcją),
  • ukończone studia podyplomowe z marketingu i zarządzania,
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem sprzedaży B2B (sprzedaż konsultacyjna, negocjacje i zawieranie umów handlowych),
  • doświadczenie w kierowaniu lub współpracy z biurem projektów,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (kontrakty eksportowe),
  • prawo jazdy kat. B.