Wózki Doosan – Producent regałów magazynowych, automatyka i logistyka magazynowa, wyposażenie magazynów – Warszawa – WDX S.A.

Wózki Doosan

Wózki widłowe

WDX S.A. zajmuje czołową pozycję wśród polskich dostawców wózków widłowych. Oferujemy pełną gamę produktów Doosan, Crown i Combilift, a także wynajem oraz serwis wszystkich marek wózków widłowych. Dzięki temu otrzymacie Państwo wózki najwyższej jakości oraz gwarancję, że dzięki współpracy z naszymi doradcami przy wyborze wózków magazynowych unikniecie Państwo wielu problemów i kosztów.

Nasz eSklep wozki.wdx.pl >>> pozwoli Państwu sprawdzić dostępność nowych i używanych wózków widłowych oraz zapoznać się z ofertą serwisu. Ponad 300 wózków widłowych jest dostępnych od ręki na sprzedaż oraz do wynajmu krótko- i długoterminowego. Serdecznie zapraszamy.

offer-doosan-516x590

Wózki widłowe Doosan

Doosan jest sklasyfikowany na prestiżowej liście 500 magazynu Fortune oraz na 5 miejscu w światowym rankingu biznesu A.T. Kearney.

Jest to koncern globalny, który łączy pracowników firmy na całym świecie- zatrudniając ponad 35 000 osób w 33 krajach. Wspólną ambicją pracowników Doosan jest bycie globalnym liderem, który zapewnia produkty i usługi na najwyższym światowym poziomie. Historia Doosan sięga roku 1937. Obecnie jest wiodącą na świecie marką wózków widłowych, która na pierwszym miejscu stawia na innowacyjność oraz potrzeby klientów, dlatego zapewnia im produkty najlepszej jakości oraz doskonałe usługi towarzyszące.

Doosan otrzymał wiele nagród związanych z eksportem, projektowaniem i bezpieczeństwem, w tym pięć nagród „Fork Lift Truck Association Award for Safety Excellence” (stowarzyszenia użytkowników wózków widłowych, przyznającego nagrody za maksymalizację bezpieczeństwa).

WDX S.A. jest autoryzowanym dystrybutorem wózków widłowych Doosan w Polsce. Wózki dostępne są w sieci sześciu oddziałów w całej Polsce. Zalety wózków widłowych Doosan poznały firmy na całym świecie.

Skontaktuj się z nami już teraz! >>

Wózki czołowe spalinowe

Optymalne osiągnięcia produktywności

DOOSAN to globalna i wiodąca marka wózków widłowych z kompletną linią modeli wózków czołowych o udźwigu od 1 do 22 ton, w wersjach z napędami: gazowym, diesla. Wyznacza nowy standard w segmencie ekonomicznych wózków widłowych. Łącząc wysoki komfort operatora z wydajnością i sprawdzoną konstrukcją konstruktorzy tych maszyn uzyskali produktywność i całkowite koszty operacyjne znane dotychczas z rozwiązań klasy premium.

Stabilna konstrukcja, wysoka wartość udźwigu przy maksymalnej wysokości masztu i optymalne gabaryty gwarantują łatwe i precyzyjne manewrowanie oraz wysokie parametry z zakresu bezpieczeństwa.
Gwarantujemy najniższe ceny!

Jeżeli jeszcze nie są Państwo przekonani i chcieliby Państwo poznać wszystkie zalety naszych rozwiązań zapraszamy do strony www.wozkidoosan.pl lub kontaktu z naszym doradcą, który pomoże zanalizować i ustalić właściwe rozwiązania dla Państwa biznesu!

Wózki czołowe elektryczne

Optymalne osiągnięcia produktywności

DOOSAN wyznacza nowy standard w segmencie elektrycznych wózków czołowych. Wózki te dostępne są jako modele z 3 lub 4 kołami, zaprojektowane z myślą o eksploatacji ze średnią lub bardzo wysoką intensywnością do zastosowań zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz magazynu.

Podobnie jak w przypadku wózków spalinowych, i w tym wypadku stabilna konstrukcja, wysoka wartość udźwigu przy maksymalnej wysokości masztu i optymalne gabaryty gwarantują łatwe i precyzyjne manewrowanie oraz wysokie parametry z zakresu bezpieczeństwa.
Gwarantujemy najniższe ceny!

Jeżeli jeszcze nie są Państwo przekonani i chcieliby Państwo poznać wszystkie zalety naszych rozwiązań zapraszamy do strony www.wozkidoosan.pl lub kontaktu z naszym doradcą, który pomoże zanalizować i ustalić właściwe rozwiązania dla Państwa biznesu!

//]]>