Projekty logistyczne - Producent regałów magazynowych, automatyka i logistyka magazynowa, wyposażenie magazynów - Warszawa - WDX S.A.

Projekty logistyczne

 • Elektryczne wózki Crown w magazynie dystrybucyjnym firmy Zeta Pro Office

  Elektryczne wózki Crown w magazynie dystrybucyjnym firmy Zeta Pro Office

  Eksperci WDX zaprojektowali i wdrożyli kompleksowe rozwiązanie z zakresu logistyki magazynowej w firmie Zeta Pro Office S.A.. Zeta Pro Office działa na rynku od 1989 roku i specjalizuje się w sprzedaży papieru kserograficznego oraz artykułów biurowych. Magazyn dystrybucyjny firmy znajduje się w Chorzowie.

  Zobacz więcej
 • Składowanie małych elementów – system magazynowy dla Phoenix Contact

  Składowanie małych elementów – system magazynowy dla Phoenix Contact

  Działająca od 1923 roku firma Phoenix Contact jest dostawcą rozwiązań z zakresu elektrotechniki i automatyki przemysłowej. Phoenix Contact to oferta obejmująca ponad 60 tysięcy produktów znajdujących zastosowanie w wielu branżach, m.in. energetycznej, motoryzacyjnej i transportowej. W Polsce oprócz przedstawicielstwa handlowego, firma posiada zakład produkcyjny zlokalizowany w Nowym Tomyślu oraz magazyn mieszczący się we Wrocławskim Parku Biznesu.

  Zobacz więcej
 • Przenośniki do paczek w firmie Rol-Ryż Gdynia

  Przenośniki do paczek w firmie Rol-Ryż Gdynia

  Firma Rol-ryż to zlokalizowany w gdyńskim porcie zakład, zajmujący się importem ziaren ryżu, jego obróbką, paczkowaniem oraz eksportem do sieci handlowych na terenie Europy.Rol-ryż to jeden z największych dostawców i importerów ryżu w Europie. Od początku współpracy z firmą Rol-ryż realizowaliśmy spójną strategię logistyczną. Magazyn firmy został wyposażony w system składowania i transportu wewnętrznego towaru oparty na systemie przenośnikowym.

  Zobacz więcej