Podesty robocze wielopoziomowe - WDX

Podesty magazynowe, robocze wielopoziomowe

Podesty robocze wielopoziomowe

Zastosowanie

Obecnie budowane obiekty magazynowe to w dużej mierze wysokie budynki z wysokością zabudowy kilkunastu metrów. Taki rodzaj budynku pozwala na instalowanie mebli magazynowych na bardzo dużych wysokościach takich jak regały magazynowe czy podesty robocze wielopoziomowe.

Podesty wielopoziomowe dają możliwość zwielokrotnienia powierzchni składowania i kompletacji towarów na wielu piętrach w tym samym obszarze magazynu. Oferowane przez naszą firmę podesty magazynowe są projektowane w sposób zgodny i w harmonii z procesami magazynowymi, tak by tworzyły bezpieczne warunki pracy osobom pracującym na różnych poziomach.

Zabudowa

Zabudowa magazynów podestami wielopoziomowymi tworzona jest na podstawie systemów regałowych, w których skład wchodzą regały półkowe (zobacz regały półkowe Maxi –półka) oraz paletowe (zobacz regały do palet).

Przy zastosowaniu odpowiedniej konstrukcji i innowacyjnych rozwiązaniach magazynowych , znacząco zwiększamy współczynnik wykorzystania kubatury magazynu, wykorzystując jego dodatkową przestrzeń operacyjną.