MODERNLOG 2022

Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu

31.05 – 03.06.2022 Poznań

Spotkaj się ekspertami WDX podczas MODERNLOG

Spotkaj się ekspertami WDX podczas MODERNLOG

Przygotowaliśmy dla naszych Klientów bezpłatne zaproszenia do zwiedzania ekspozycji i udziału w programie targów:

ITM INDUSTRY EUROPE + MODERNLOG + FOCAST + SUBCONTRACTING

Wypełnij formularz – zaproszenie wyślemy do Ciebie drogą elektroniczną.

  Wypełniając zgłoszenie (formularz) wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez WDX S.A. z siedzibą w Warszawie: ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa („Administrator”), w celu wzięcia udziału w wybranych wydarzeniach. Uczestnik ma prawo wycofać zgodę w każdym momencie kierując informację o jej wycofaniu na adres e-mail: odo@wdx.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest spółka WDX S.A. z siedzibą w Warszawie: ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa („Administrator”). Dane osobowe będą przetwarzane w celu zapewniania możliwości wzięcia udziału w wybranych wydarzeniach. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych, w tym o przysługujących prawach znajduje się tutaj.

  Wyślij wiadomość

  Konferencja SMART WAREHOUSE

  Jaka jest rola szefa logistyki, kierownika magazynu, menedżera łańcucha dostaw w dobie digitalizacji i cyfryzacji? Zastanawiasz się nad inwestycją w automatyzację procesów magazynowych w duchu Logistyki 4.0? Szukasz innowacyjnych rozwiązań, które zwiększą wydajność Twojego centrum dystrybucyjnego lub magazynu? Chcesz poznać konkretne historie wdrożeń – case studies?

  Termin konferencji Smart Warehouse 2022: 1-2 czerwca

  Miejsce: Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilon 6

  Pierwszego dnia konferencji SMART WAREHOUSE zapraszamy na prelekcję reprezentanta WDX, niezawodnego Łukasza Kobusa – Rola IOT w efektywnym zarządzaniu flotą wózków widłowych