Warehouse Development eXperts
Adres e-mail
info@wdx.pl
Serwis wózków widłowych
+48 22 428 88 22

Pracownik techniczny (Zgierz)

WDX S.A., firma projektująca i produkująca zautomatyzowane systemy transportu wewnętrznego ( przenośniki i windy do palet oraz pudełek, sortery, bramki skanujące, wózki autonomiczne typu shuttle, mover, systemy automatycznego załadunku naczep tirów i urządzenia do wspomagania prac magazynowych), w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:
Pracownik techniczny
Miejsce pracy: Zgierz

Oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Zakres obowiązków

  • Naprawa instalacji hydraulicznych, grzewczych i wentylacyjnych.
  • Utrzymywanie w dobrym stanie instalacji sanitarnych w pomieszczeniach biurowych i produkcyjnych.
  • Wykonywanie prac technicznych wokół budynku (w tym: koszenie trawy, odśnieżanie).
  • Wykonywanie prac technicznych wewnątrz budynku (wymiana zamka, regulacja drzwi itp.).

Poszukiwane kompetencje

  • Mile widziane doświadczenie w zawodzie hydraulika.
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, uprawnienia do pracy na wysokości, inne świadectwa kwalifikacyjne.