KarieraMłodszy konstruktor

WDX S.A., spółka produkująca systemy regałowe, automatykę oraz przenośniki magazynowe, wyłączny dystrybutor wózków magazynowych CROWN w Polsce, autoryzowany dystrybutor wózków widłowych DOOSAN oraz wózków wielokierunkowych COMBILIFT, w związku z dynamicznym rozwojem oraz podążaniem za trendami INDUSTRY 4.0 poszukuje pracowników do Biura Projektowego na stanowisko:

Młodszy Konstruktor
miejsce pracy Zgierz

Oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • program wdrożenia, zapewniający adaptację w miejscu pracy,
  • jasną ścieżkę rozwoju i awansu,
  • pakiet socjalny (pakiet medyczny, dofinansowanie wypoczynku, bony świąteczne),
  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole.

Zakres obowiązków

  • Praca nad produktami wykorzystywanymi w nowoczesnych systemach logistyki magazynowej (systemy składowania),
  • czynny udział przy projektowaniu detali i małych systemów magazynowych,
  • tworzenie dokumentacji wykonawczej w tym przygotowanie specyfikacji BOM,
  • praca w środowisku Autocad oraz Inventor,
  • współpraca z działem handlowym i działem produkcji.

  • Wykształcenie wyższe techniczne (ew. w toku): kierunki mechaniczne, budownictwo,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość środowiska AutoCad,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • czynne prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziane:
  • doświadczenie w środowisku Inventor,
  • uprawnienia budowlane.