PL

Wandalex na targach ITM w Poznianiu

12.06.2013 /

7 czerwca w Poznaniu zakończyła się najszersza prezentacja oferty dla przemysłu: targi ITM Polska 2013. Na ośmiu salonach branżowych zaprezentowało się blisko 1000 wystawców i firm reprezentowanych z 29 krajów świata. Ekspozycja i wydarzenia czterech dni targowych przyciągnęły 16.017 zwiedzających z Polski i zagranicy oraz przeszło 200 dziennikarzy z redakcji branżowych, ogólnopolskich, radia i telewizji.

Stoisko Wandalex przez większość czasu oblegane przez zwiedzających budziło zainteresowanie i podziw wyróżniając się swym rozmachem pośród szarych boksów wystawienniczych innych firm.

Ogromnym zainteresowaniem zwiedzających cieszyła się również oferta produktowa naszej firmy. Tradycyjnie już zaprezentowaliśmy na targach nowość. Tym razem była to winda okrężna. Jest to unikatowe rozwiązanie do transportu pionowego paczek, kartonów, pojemników, skrzynek itp. Układ okrężny pozwala na płynne i bezpieczne transportowanie towarów w pozycji poziomej, pomiędzy poszczególnymi poziomami antresoli, pomostu obsługowego lub różnymi piętrami magazynu.

Oprócz zwiedzających, którzy robili zdjęcia i kręcili filmy przedstawiające nasze rozwiązania, stoisko odwiedzili również dziennikarze z telewizji, prasy i portali branżowych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili podczas tych targów i zapraszamy na kolejne edycje, podczas których będzie okazja zapoznania się z nowościami i najnowocześniejszymi rozwiązaniami, jakie oferujemy naszym klientom.

Zamknij