PL

Wandalex S.A. na targach easyFairs® SyMas i MAINTENANCE w Krakowie

08.10.2012 /

W dniach 3-4 października 2012 firma Wandalex S.A. gościła na targach easyFairs® SyMas i MAINTENANCE w Hali Targów w Krakowie. Hasłem przewodnim stoiska Wandalex były „magazyny pracujące” oraz „przenośniki taśmowe do transportu materiałów sypkich”.

W tym roku targi zaimponowały znacznie zwiększoną liczbą wystawców, co było dobrze zauważalne zarówno dla wystawców jak i gości targowych. Na wszystkich stoiskach tegorocznej edycji targów prezentowało swoje oferty 110 firm, czyli o jedną czwartą więcej niż w roku ubiegłym. Wystawcy prezentowali między innymi: urządzenia do transportu, przeładunku i magazynowania, aparaturę kontrolno-pomiarową, elektronikę systemów ważących, osuszacze i filtry powietrza, dmuchawy, sprężarki, silosy i magazyny, suszarnie, czyszczalnie i transportery, odsiewacze wibracyjne, przenośniki, podajniki, dozowniki, wagi, mieszarki, suszarki, granulatory, separatory, młyny, kruszarki, prasy, odpylacze przemysłowe, środki smarne oraz usługi w zakresie utrzymania ruchu.

Targi SyMas były połączone z targami MAINTENANCE i oferowały zwiedzającym szeroką tematykę i wiele ciekawych stoisk branżowych. Na targach pojawili się przedsiębiorcy związani z tematem wystawy i przedstawiciele kadry naukowej. Wśród odwiedzających większość stanowili: właściciele i prezesi zakładów przemysłowych, jak również inżynierowie, technolodzy i kierownicy produkcji czy specjaliści ds. technicznych i utrzymania ruchu.

Tegoroczna edycja targów miała charakter międzynarodowy, a swoją ofertę prezentowali m.in. wystawcy z: Niemiec, Czech, Rosji, Francji i Stanów Zjednoczonych. Na targach poza Polakami pojawili się również odwiedzający ze Słowacji, Niemiec, Węgier, Francji, Czech i Wielkiej Brytanii.

Atutem targów był bogaty program wydarzeń towarzyszących. Można było na przykład uczestniczyć w seminarium szkoleniowym: JESIENNA SZKOŁA UTRZYMANIA RUCHU, które będzie miało swoją kontynuację na przyszłorocznej edycji targów. Szkolenie obejmowało zagadnienia związane przede wszystkim z utrzymaniem ruchu w zakładzie przemysłowym. Prezentowano na nim nowe rozwiązania techniczne i maszynowe.

W takcie targów odbywały się tradycyjne bezpłatne seminaria learnShops™, na których można było zobaczyć najnowsze rozwiązania i technologie. Dzięki różnorodności prezentowanych tematów (obejmujących zagadnienia od systemów ważenia i transportu poprzez gospodarkę smarowniczą, aż do bezpieczeństwa i kontroli) seminaria odwiedziło wielu uczestników.

Pierwszego dnia targów goście mogli również wziąć udział w IV Konferencji „Nowoczesne Technologie w Branży Materiałów Sypkich” zorganizowaną przez wydawcę magazynu Powder&Bulk, na konferencji przedstawiano nowoczesne rozwiązania pojawiające się w branży.

Patronat nad targami objęli: Polska Izba Producentów Kruszyw, wydawca specjalistycznego magazynu Powder&Bulk, firma Baltic Berg Consuling oraz liczne wydawnictwa branżowe.

Różnorodna oferta wystawców i bogaty program imprez towarzyszących zaowocowały sporym zainteresowaniem odwiedzających. Podczas targów można było uzyskać pełną branżową wiedzę i zaprezentować swoją ofertę potencjalnym klientom.

Na targach szczególnym zainteresowaniem cieszyła się nasza oferta wózków widłowych i systemów regałów oraz przenośników taśmowych i rolkowych.

Zamknij