PL

Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Logistyki TAROPAK

01.10.2012 /

Szanowni Klienci! Chcielibyśmy razem z Wami uczcić 20 lecie naszej działalności spotykając się z Wami na tegorocznych targach Taropak. Aby uczcić nasz jubileusz przygotowaliśmy przegląd większości naszych produktów. Na targach będziecie mogli zobaczyć między innymi nasze wózki widłowe, systemy regałów i inne rozwiązania proponowane przez Wandalex. Weźmiemy udział w zmaganiach operatorów wózków widłowych Sztaplar Show, na których zwiedzający będą mogli poznać możliwości wózków marki Doosan, które wystawimy do startu w kategoriach udźwigu 1,5t., do 2,5t i pow. 2,5t.

Podczas zorganizowanego po raz pierwszy na tych targach – Sztaplar Testu – pokażemy możliwości wózka magazynowego marki Crown ESR 5000.

Wszystkich klientów Wandalexu i osoby, które wybierają się na targi zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska numer 61, zlokalizowanego w pawilonie 3A.  Przypominamy, że targi TAROPAK odbędą się w dniach 8-11 października. Dla pierwszych 20 firm, które złożą zamówienia ofertowe w okresie od 1 do 5 października i powołają się na zamieszczoną tu informację, czekają bezpłatne wejściówki na targi.

Do zobaczenia na Taropaku!

Zamknij