PL

Wandalex na targach Inter Cars

31.08.2012 /

Inter Cars  S.A. po raz 12 zorganizuje „Targi Części Zamiennych, Narzędzi i Wyposażenia Warsztatów”. Impreza odbywa się cyklicznie od 2000 roku i ma najdłuższą historię wśród tego typu imprez motoryzacyjnych.

Targom towarzyszyć będzie impreza masowa INTER CARS MOTOR SHOW, dostępna dla szerokiej publiczności. Podczas Master Race w jednym miejscu zaprezentują swoje umiejętności znani kierowcy rajdowi, pojawią m.in.: Leszek Kuzaj, Tomasz Kuchar, Krzysztof Hołowczyc i Maciej Oleksowicz.

Podczas imprezy odbędą się także pokazy sceniczne i koncerty takich wykonawców jak MROZU i MAJA KLESZCZ & INCARNATIONS, czy MONIKA BRODKA! Na scenie dwukrotnie wystąpi z kabaretowym programem Szymon Majewski, który będzie również konferansjerem imprezy.

INTER CARS MOTOR SHOW jest imprezą otwartą nie tylko dla pasjonatów motoryzacji, ale również dla rodzin z dziećmi, które chcą miło spędzić czas i skorzystać z ciekawych atrakcji na świeżym powietrzu. Wejście na teren imprezy będzie możliwe po okazaniu biletu. Jeżeli nie wiesz jak miło spędzić ostatni weekend wakacji to wybierz się na Lotnisko Bemowo, gdzie będzie na Ciebie czekała niezwykle widowiskowa impreza i moc atrakcji.

Data: 31 sierpnia – 2 września 2012
piątek: 10-16, sobota i niedziela: 9-17

Miejsce: Warszawa, Lotnisko Bemowo, wjazd od ulicy Piastów Śląskich

Zamknij